URODZINY W CENTRUM ROZRYWKI TEPFACTOR!

Urodziny to wyjątkowy dzień zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

To dzień pełen wrażeń i niezapomnianych emocji, które jesteśmy w stanie zagwarantować! TEPfactor to wyjątkowe miejsce, w którym wszyscy będą się integrować, pracować w zespole i świetnie się bawić. 🙂

W zabawie w TEPfactor mogą brać udział dzieci powyżej 10 roku życia. Dzieci do 15 roku życia powinny być pod opieką osób dorosłych. Dorośli nie musza brać jednak udziału w grze, ale zachęcamy do wspólnej zabawy.

W naszej jaskini znajduje się animator, który tłumaczy dzieciom zasady gry i jest do ich dyspozycji gdyby potrzebowały pomocy w wykonaniu konkretnego wyzwania, ale nie opiekuje się nimi podczas zabawy. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego animatora na wyłączność.

Grupa uczestników zostaje podzielona na zespoły od dwóch do sześciu osób w których typujemy jednego kapitana. Na uczestników czeka 25 wyzwań ( 20 otwartych oraz 5 premiowych) w trzech różnych poziomach trudności ( brązowy / srebrny / złoty ). Dodatkowo wyzwania dzielą się na cztery kategorie: zręczność, siła fizyczna, logika oraz cierpliwość. Pod koniec gry współczynnik TEPfactor pokaże, która drużyna była lepsza w danych kategoriach oraz w jakim czasie pokonywała przeszkody i wykonywała zadania.

Czas jaki potrzebny jest na przejście całego parku to od 3 do 4 h. Dzieci nie wybierają wyzwań w TEPfactor, wszystkie są dla nich dostępne. Nie ma także konkretnej ustalonej trasy, kolejność wykonywania zadań jest dowolna. Uczestnicy pokonują wyzwania w stroju sportowym oraz zmiennym obuwiu sportowym.

Urodziny dla dzieci obowiązują do 15 roku życia. 

 

  TRZY PAKIETY DOSTĘPNE DO WYBORU
DLA NASZYCH URODZINOWYCH GOŚCI:

Do zaproponowania mamy 3 pakiety urodzinowe dla dzieci: Bronze, Silver, Gold. Czym się różnią?

  • Paket Bronze to opcja 3-godzinnej zabawy + dodatkowo płatnych przekąsek, tortu, pizzy i zastawy białej lub kolorowej.
  • Pakiet Silver to opcja 3-godzinnej zabawy, nielimitowanego menu, kawałkiem pizzy w cenie + dodatkowo płatnych tortu i zastawy białej lub kolorowej.
  • Pakiet Gold to opcja 3-godzinnej zabawy z nielimitowanym menu, białą zastawą, kawałkiem pizzy oraz salką urodzinową w cenie!

Zerknijcie w szczegóły każdego pakietu, który przygotowany został według doświadczenia naszych pracowników oraz życzeń klientów.

Na teren TEPfactor nie można wnosić własnego poczęstunku. Wyrażamy zgodę tylko na wniesienie własnego tortu w wybranych pakietach.

W naszej jaskini podczas zabawy rodzice mogą skorzystać z pełnej oferty naszego bistro.
Czeka tam na nich świeża kawa, herbata. Mogą także zamówić do kawy mix świeżych ciast dostępnych w pakiecie 🙂

 

Pakiet bronze

Pakiet silver

Pakiet gold

Państwa rezerwację możemy przyjąć w każdej chwili, otrzymają Państwo jej potwierdzenie na maila, jednak do jej ostatecznego potwierdzenia potrzebujemy zadatku (płatność przelewem, kartą lub gotówką na miejscu).

Dane do przelewu zadatku:

TEPfactor Sp z o.o., Aleje Jerozolimskie 179 , 02-222 Warszawa

NIP: 9512458391, REGON: 369777949

mBank: 86114010100000357962001006

Tytuł przelewu: nr rezerwacji z systemu

Kwota: 400zł

TEPfactor to idealne miejsce na urodziny dla nastolatków i dorosłych!

Niezapomniana przygoda w jedynym takim Parku Sportowo-Rozrywkowym w Polsce!

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszym  Regulaminem urodzinowym.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEPFACTOR WARSZAWA
Informacja i recepcja

+48 668 088 508
warszawa@tepfactor.pl

Przejdź grę TEPfactor na poziomie GOLD i wygraj grę oraz zakwaterowanie w TEPfactor Slapy w Czechach!