Twoje wyzwania

WYKAŻ SIĘ POMYSŁOWOŚCIĄ

Ucz się cierpliwości

Wykorzystaj swoją zwinność

Poszukuj rozwiązań

Bądź spostrzegawczy

Rozwiązuj zagadki

Zdobywaj wskazówki

Ścigaj się z czasem

Plansza wyzwań

W Parku Rozrywki TEPfactor czeka na Was 25 wyzwań z 4 kategorii: siła fizyczna, cierpliwość, zręczność i logika.

20 z nich to wyzwania otwarte do których wchodzicie za pomocą specjalnego zegarka, który otrzymujecie przy rejestracji drużyny na recepcji. 4 z nich to wyzwania premiowe. Ostatnie 25 to wyzwanie finałowe z nagrodami. Aby dostać się do pokoi premiowych należy zdobyć do nich 5-cyfrowy kod. Jak to zrobić? Dowiecie się od naszego animatora.

Do wyboru w każdym wyzwaniu macie aż 3 poziomy trudności: Bronze, Silver oraz Gold. Im wyższy poziom trudności tym mniej czasu na pokonanie wyzwania, a ruchome elementy będą poruszały się szybciej, ale to więcej punktów oraz większa szansa na wygranie wspaniałych nagród.

Czas gry rozpoczyna się w momencie zalogowania do pierwszego wyzwania, a kończy w momencie oddania zegarka na recepcji.

W jaskini TEPfactor znajduje się monitor to kontrolowania czasu przez uczestników. Sami decydujecie, kiedy następuje koniec gry.

Każde wyzwanie, które świeci się na zielono jest otwarte i można do niego wejść. Wyzwanie, które świeci się na niebiesko oznacza, że ktoś jest w środku i należy poczekać na swoją kolej.

Raz na całą grę na jedno z 20 zwykłych wyzwań przysługuje Wam JOKER. Jeśli jakieś zadanie okaże się dla Was za trudne nasz animator przyzna Wam jokera i zaliczy wyzwanie.

W grze obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie sportowe.