WYCIECZKI SZKOLNE WARSZAWA

TEPfactor to idealne miejsce na wycieczkę szkolną i wspólną integrację! W naszym parku rozrywki przeniesiemy dzieci z wirtualnej rzeczywistości do świata prawdziwej zabawy i nauczymy je pracy w zespole. Wycieczki szkolnej w TEPfactor nigdy nie zapomną. Mogą się spodziewać ciekawych zadań, sprawdzimy ich zaangażowanie, pamięć i logiczne myślenie. Do tego wszystkiego gwarantujemy dobrą zabawę.

Przyjdź do TEPfactor ze swoją klasą
i odkryj nowy wymiar szkolnych wycieczek!

Drogi nauczycielu w największym parku rozrywki przez 3h przeżyjecie przygodę życia, pełną śmiechu, adrenaliny oraz wzajemnej współpracy!

W zabawie w TEPfactor mogą brać udział dzieci powyżej 10 roku życia. Dzieci do 15 roku życia powinny być pod opieką osób dorosłych. Dorośli nie musza brać jednak udziału w grze, ale zachęcamy do wspólnej zabawy.

W naszej jaskini znajduje się animator, który tłumaczy dzieciom zasady gry i jest do ich dyspozycji gdyby potrzebowały pomocy w wykonaniu konkretnego wyzwania, ale nie opiekuje się nimi podczas zabawy.

Dla szkolnych grup gwarantujemy specjalne pakiety cenowe. Na miejscu dostępne jest również bistro z ofertą przekąsek i napoi. Opiekunowie nie płacą za wejście do TEPfactor.

TEPfactor to nie escape room dlatego uczestników obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie sportowe 🙂

Oferta Tepfactor dla szkół to wspaniała przygoda, zero nudy oraz wyjątkowa integracja! Wycieczki szkolne TEPfactor to nasza specjalność! 😊

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa.

SPECJALNE CENY DLA
ZORGANIZOWANYCH GRUP SZKOLNYCH

(Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku, min. 15 osób)

pakiet szkolny
(podstawówki i szkoły średnie)
pora dnia 3 godziny 2 godziny
BILET WSTĘPU DO TEPFACTOR PN – PT 9:00-14:00 95 zł / osoba 80 zł / osoba

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY DLA SZKÓŁ

Martyna Rola

Martyna Rola

Manager Operacyjny

Przejdź grę TEPfactor na poziomie GOLD i wygraj grę oraz zakwaterowanie w TEPfactor Slapy w Czechach!