TEPfactor? Z NAMI JEST NIEZŁA ZABAWA!

TEPfactor park rozrywki to labirynt 25 wyzwań wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach 2-6 osób sprostasz wyjątkowym wyzwaniom. W grę TEPfactor w jednym czasie może zagrać aż 17 zespołów! Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Twoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną. 

Siła fizyczna

Logiczne myślenie

Cierpliwość

Zręczność manualna

PARK SPORTOWO-ROZRYWKOWY
JAK TO DZIAŁA?

Labirynt w jaskini jest otwarty i do 20 pokoi wchodzi się w dowolnej kolejności. Przechodząc przez cztery kategorie w trakcie gry otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci otworzyć cztery pokoje premium. Jeśli uda Ci się przejść przez wszystkie pokoje premiowe – otrzymasz wskazówkę, aby otworzyć skarb! W skrzyni skarbów czekają na Ciebie wspaniałe nagrody oraz szansa na wygranie gry i zakwaterowania w naszym czeskim oddziale TEPfactor!

Na przejście całej gry potrzebujesz od 3-4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności zadań, które można wykonywać w dowolnej kolejności, ilość prób nie jest ograniczona, ale każde z zadań jest limitowane czasowo.

Sprawdź swój zespół w działaniu w centrum rozrywki TEPFactor i przeżyj niesamowitą przygodę pełną śmiechu i adrenaliny. W trakcie gry zespoły rywalizują ze sobą. Wyznacznikiem jest zmierzony w trakcie gry Tepfactor index określający sprawność zespołu w poszczególnych kategoriach wyzwań. Po grze każdy zespół dostaje wydruk z informacją w jakiej kategorii był lepszy od innych grup. Znajdziesz nas w centrum Warszawy w CH Blue City na 3 piętrze (jak do nas dojechać).

TEPfactor jest dla wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie weekend z paczką znajomych czy znaleźć chwilę na relaks. W ofercie posiadamy też salę konferencyjną, strefę chillout oraz kącik bistro.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą zmienne obuwie sportowe oraz wygodny sportowy strój!

Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi  zasadami bezpieczeństwa.