IMPREZY FIRMOWE WARSZAWA

Integracja w Tepfactor to wspaniała, emocjonująca zabawa polegająca przede wszystkim na współpracy między członkami zespołu.

Idealne miejsce na imprezę firmową w Warszawie? TEPfactor!

Dzięki nam odkryjecie team building na nowo! Co więcej sprawdzicie swoich kolegów z pracy w prawdziwym działaniu i przeżyjecie niesamowitą przygodę pełną śmiechu i adrenaliny. To jedyne takie miejsce w Polsce które sprawdzi Waszą pracę w zespole w aż 4 kategoriach: sile fizycznej, zręczności logice oraz cierpliwości!

Dlaczego my?

TEPfactor Warszawa to nasza trzecia lokalizacja na świecie. Oddział w Czechach istnieje już ponad 9 lat, oddział w Dubaju 4 lata. Specjalizujemy się w integracji zespołowej oraz gwarantujemy niezapomniane imprezy integracyjne. W naszej jaskini każde wyzwanie może zostać ukończone tylko dzięki wzajemnej współpracy.

Naszym ogromnym plusem jest to, że wszystkie drużyny wchodzą do gry w tym samym czasie.

TEPfactor jest dla wszystkich firm, które cenią sobie niekonwencjonalne pomysły na team building i chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny.

Team building dla firm

Zorganizowaliśmy już tysiące imprez integracyjnych i znamy się na tym jak nikt inny. Spotkanie firmowe dla pracowników, klientów czy kontrahentów w TEPfactor, to przede wszystkim kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm. W TEPfactor pomożemy Wam wzmocnić relacje między pracownikami, oderwać się od pracy za biurkiem oraz sprawdzić swoje mocne i słabe strony. Wyjątkowa gra zespołowa TEPfactor przetestuje czy jesteście zgrani w zespole i pokaże czy efektywnie współpracujecie, a przede wszystkim wywoła niezapomniane chwile pełne zabawy i śmiechu. W ofercie posiadamy również salę konferencyjną na 30 osób oraz strefę chillout i kącik bistro z przekąskami i napojami.  Oferujemy także bogatą ofertę cateringową w różnych opcjach wraz z napojami alkoholowymi. W ofercie również dostępny wynajem sali konferencyjnej, wydłużenie godzin otwarcia naszego centrum na potrzeby wieczornych imprez. Znajdziesz nas w centrum Warszawy w CH Blue City na 3 piętrze. Przed przybyciem do TEPfactor zapoznaj się z naszymi  zasadami bezpieczeństwa.

,MIEJSCE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W WARSZAWIE

TEPfactor to nie escape room w Warszawie, to park sportowo-rozrywkowy, gdzie grupa uczestników zostaje podzielona na zespoły od 2 do 6 osób w których typujemy jednego kapitana. Na uczestników czeka 25 wyzwań: 20 otwartych oraz 5 premiowych w trzech różnych poziomach trudności: brązowy, srebrny oraz złoty.

Cała gra zaprojektowana jest intuicyjnie – oczywiście nad wszystkim czuwa grupa wyszkolonych animatorów, którzy tłumaczą zasady gry na początku rozgrywki, a później są dostępni w jaskini gdyby były jakiekolwiek trudności w ukończeniu wyzwań. Czas jaki potrzebny jest na przejście całego parku to od 3 do 4 h.

Cała gra może być poprowadzona w języku angielskim jeżeli istnieje taka potrzeba – możemy również zarejestrować tylko niektóre drużyny anglojęzyczne.

Sprawdź siebie i swoją drużynę na szalonej kolejce górskiej w której nie wolno wam dotknąć podłogi. Utrzymajcie równowagę na piramidzie, przebiegnijcie przez ruchome Koloseum lub wejdźcie do ciemnej Pajęczyny! To tylko kilka wyzwań spośród wszystkich które czekają na Waszą firmę w TEPfactor! Po grze usiądziecie przy kolacji i lampce wina omawiając przy tym swoje wyniki i dzieląc się swoimi wrażeniami z odbytej integracji!

WYDARZENIA DLA KLIENTÓW i KONTRAHENTÓW

Czy chcesz podziękować swoim partnerom biznesowym? TEPfactor jest właściwym miejscem. Na życzenie wynajmujemy cały obiekt na wyłączność. Zorganizujemy pełen catering, ozdobimy wnętrze zgodnie z wybranym stylem, zapewnimy barmana, animatora lub inne dodatkowe atrakcje. Do dyspozycji mamy również salę konferencyjną. W naszej ofercie znajdziecie także vouchery prezentowe, które idealnie sprawdzą się jako upominek dla swoich klientów.

Jeśli Państwa firma potrzebuje faktury kosztowej na już – wystarczy skontaktować się z naszym działem eventów!

Imprezy firmowe

CATERING PAKIETY

VOUCHERY DLA FIRM

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jarek Łuczaj

Jarek Łuczaj

Branch Manager

Wiola Łuczaj

Wiola Łuczaj

Event Manager

Przejdź grę TEPfactor na poziomie GOLD i wygraj grę oraz zakwaterowanie w TEPfactor Slapy w Czechach!