Bezpieczne przyjęcie urodzinowe w TEPfactor Warszawa

23.09.2020

Przyjęcie urodzinowe to bardzo ważne wydarzenie dla jubilata i ich rodziców! Musi być wyjątkowe, zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, z dobrą zabawą i niezapomnianymi atrakcjami. Jednak dzisiaj przyjęcie musi być także bezpieczne.

To wszystko gwarantuje nasz Park Rozrywki TEPfactor.

Jak wygląda przyjęcie w naszej jaskini?

GRA

W zabawie mogą brać udział dzieci powyżej 10 roku życia. Dzieci do 15 roku życia powinny być pod opieką osób dorosłych. Dorośli nie musza brać jednak udziału w grze, ale zachęcamy do wspólnej zabawy 🙂

W naszej jaskini znajduje się animator, który tłumaczy dzieciom zasady gry i jest do ich dyspozycji gdyby potrzebowały pomocy w wykonaniu konkretnego wyzwania, ale nie opiekuje się nimi podczas zabawy. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego animatora na wyłączność.

Grupa uczestników  zostaje podzielona na zespoły od dwóch do sześciu osób w których typujemy jednego kapitana. Na uczestników czeka 25 wyzwań ( 20 otwartych oraz 5 premiowych) w trzech różnych poziomach trudności ( brązowy / srebrny / złoty ). Dodatkowo wyzwania dzielą się na cztery kategorie : zręczność, siła fizyczna, logika oraz cierpliwość. Pod koniec gry współczynnik TEPfactor pokaże, która drużyna była lepsza w danych kategoriach oraz w jakim czasie pokonywała przeszkody i wykonywała zadania.

Czas jaki potrzebny jest na przejście całego parku to od 3 do 4 h. Dzieci nie wybierają wyzwań w TEPfactor, wszystkie są dla nich dostępne. Nie ma także konkretnej ustalonej trasy, kolejność wykonywania zadań jest dowolna.

PAKIETY

Oferujemy trzy pakiety urodzinowe: BRONZE, SILVER oraz GOLD z nielimitowanym menu.
Dostępne są także zaproszenia urodzinowe w wersji papierowej.
W naszej jaskini podczas zabawy rodzice mogą skorzystać z pełnej oferty naszego bistro.
Dodatkowo oferujemy salkę konferencyjną oraz animatora na wyłączność.

KORZYŚCI

Dzięki TEPfactor:

  • przeniesiemy dzieci z wirtualnej rzeczywistości do świata prawdziwej zabawy
  • nauczymy je pracy w zespole
  • sprawdzimy ich zaangażowanie, pamięć oraz logiczne myślenie
  • wystawimy na próbę ich cierpliwość, jednocześnie ucząc je panować nad emocjami

Współpraca u nas to podstawa! Dzięki niej wszystko jest możliwe!

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi pracownicy regularnie dezynfekują elementy gry.
Mierzymy wszystkim temperaturę przy wejściu.
Ponadto zespół TEPfactor pracuje w maseczkach ochronnych oraz rękawiczkach, a recepcja zabudowana jest ochronną szybą antybakteryjną.
Na terenie TEPfactor mają Państwo do dyspozycji kilka stref, w których możecie zdezynfekować ręce. W łazienkach automatyczne suszarki zostały zastąpione papierowymi ręcznikami.
W TEPfactor znajduje się także unikalny system wentylacji, który gwarantuje ciągłą wymianę powietrza z zewnątrz. Tym sposobem, powietrze którym oddychamy w Parku TEPfactor jest świeże.
Ograniczyliśmy liczbę uczestników, którzy mogą przebywać na terenie jaskini o połowę.  

REZERWACJE:

Rezerwacji można dokonać:
Telefonicznie + 48 668 088 508
Mailowo: warszawa@tepfactor.pl
lub przez stronę internetową REZERWACJA

ZAPRASZAMY!

TEPfactor Warszawa
Aleje Jerozolimskie 179,
02-222 Warszawa
CH Blue City, poziom +3

Cosinus Warszawa nowym partnerem TEPfactor

Cosinus Warszawa nowym partnerem TEPfactor

Będąc słuchaczem szkół Cosinus lub uczniem Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ za okazaniem imiennej karty rabatowej otrzymacie zniżkę na wejście do naszego parku rozrywki Bilet na 3 godziny 99 zamiast 109 złBilet na 4 godziny 109 zamiast 129 zł Płatność za...

Skrzynie prezentowe TEPfactor

Skrzynie prezentowe TEPfactor

Kochani w tym trudnym dla nas okresie nadal pracujemy choć w nieco innej formie 🙂 Nasz zespół przygotował dla Was coś extra: - SKRZYNIE PREZENTOWE TEPfactor! - Czy wiesz już co sprawi przyjemność Twojej drugiej połówce? Jaki prezent chciałaby dostać Twoja...

ZOSTAŃ PATRONEM TEPfactor

ZOSTAŃ PATRONEM TEPfactor

Kochani fani Zostańcie Patronem TEPfactor Prezentując pierwszy produkt, który dla Was przygotowaliśmy zwracamy się także z prośbą o wsparcie rozrywki w tych trudnych czasach. Wiele branż zmaga się z konsekwencjami pandemii. My także . Jednak prosząc Was o pomoc nie...